U Radnice 736/4 415 01 Teplice, Česká Republika
PO 14.00 - 18.00
ÚT 8.00 - 13.00
ČT 13.00 - 18.00
Nebo dle objednání

Reference

Ondra
„Přišly mi tyto úžasné fotografie a poděkování od maminky. Ondrášek (12 let) zhubl za 3 měsíce 6 kg tuku. Má radost, cítí se lépe a to především, když sportuje.”

Barbora Hodačová
Česká Miss 2019
„Poslední krok bývá nejtěžší. Zbývalo posledních 6kg, které se mi nedařilo shodit. Nakonec se to podařilo a já se rozhodla pro soutěž Miss, kterou jsem v roce 2019 vyhrála. Centrum jsem doporučila i své mamince, která rovněž zhubla.”

Roman Kliský
fotbalista
„Dokázal jsem to. Díky úpravě jídelníčku a správnému cvičení se cítím jako nikdy v životě. Té síly a energie… vážně nepopsatelné. Mé sportovní výkony se zvedly o 100%a už nikdy bych se nevrátil ke stravování, které jsem donedávna vedl.”

Matěj Holka
sportovec
„Jako maminka Matěje chci Šárce poděkovat. Sportuje na vrcholové úrovni, ale začaly problémy s jídlem. Byl velmi hubený, neměl sílu a výkony šly dolů. Díky Šárce přibral za čtyři měsíce 6kg, z toho 5kg svaloviny.”

Martina Šimonová
sportovec
„V kariéře handicapovaného sportovce je nadváha problém. Z první konzultace se Šárkou jsem měla obavy – všechny předchozí pokusy s dietami selhaly. Šárka ale umí motivovat takovým způsobem, že nové stravovací návyky jsou jako hra. Po proměně jsou mé ambice ještě výš a chci se kvalifikovat na Paralympiádu v Tokiu 2020.”

Jana Navarová
„13 kg tuku dole, zdravotní problémy mizí. Jde to v každém věku.”

Jan Kuták
sportovec
„Jsem člověk vyhledávající aktivní životní styl celý život sportuji. Posledních několik let intenzivně běhám a při pravidelném tréninku jsem pociťoval náhlé stavy únavy a vyčerpání. Po konzultaci se Šárkou Hodslavskou jsem se začal stravovat podle připraveného plánu a zjistil jsem, že i malé změny a doporučení, o kterých jsem předtím nevěděl, mi mohou hodně pomoci. Nyní se cítím mnohem lépe připravený na běžecké tréninky i jiné sportovní aktivity.”

Michal Vlasatý
„Díky spolupráci se Šárkou se mi podařilo osvojit si zdravé stravovaci návyky tak, že je beru jako samozřejmost, ne jako nutné zlo. Doporučuji ji všem lidem kteří chtějí dosáhnout stejných, nebo lepších výsledků. Ve spolupráci s
takovým odborníkem jde vše snáze. :).

98 → 70 kg
Obvod pasu: 118 → 90  ”

Egon Vůch
fotbalista FK Příbram
„Dokázal jsem to. Díky úpravě jídelníčku a správnému cvičení se cítím jako nikdy v životě. Té síly a energie… vážně nepopsatelné. Mé sportovní výkony se zvedly o 100%a už nikdy bych se nevrátil ke stravování, které jsem donedávna vedl.”

Helena Jandejsková
„Nevěřila jsem, že i v 69 letech se dá hubnout bez hladovění. Shodila jsem 24kg a cítím se moc dobře. Všem moc doporučuji.”

Juraj Majdan
hokejista HC Verva Litvínov
„Návrat po zranení nie je pre profesionálneho hokejistu jednoduchý. Mojím heslom ale je „nikdy sa nevzdávaj” a jako prvý krok som zmenil stravu pod vedením profi výživové poradkyne Šárky Hodslavskej.”

Karel
„I v šedesáti letech se dá začít hubnout a dostat se do pořádné kondice! Šárka Hodslavská mi k mé cestě pomohla. Doposud jsem zhubl už 11 kilogramů a nepolevuji, pokračuji dále!”

Ondřej Jurčík
hokejista HC Verva Litvínov
„Jako profesionální sportovec, hokejista HC Verva Litvínov, neustále pracuji na zvyšování své výkonnosti. Díky Šárce Hodslavské se mi podařilo snížit procento tuku a s pomocí správné stravy posunout fyzickou připravenost.”
Honza
Jsem Honza a zhubnul jsem 7kg tuku za tři měsíce. Cítím se super, mám lepší pohyblivost a výkon při sportu. Jídlo mi chutná a nic mi nechybělo. 🙂

JIří Bujnovský
sportovec
„Se Šárkou jsem začal spolupracovat před půl rokem. Byl jsem po úrazu kolene a čekaly mě dvě operace.  Sestavila mi skvělý jídelníček a pod jejím vedením jsem zhubl 6 kilo tuku. Cítím se skvěle a plný energie. ”